Září 2009

Nicky...3a

15. září 2009 v 20:37 | Rita |  Nicky Evansová
Hejky, ale je to dost trapný!!xD Mno písněte samy váš názor!
Nicky Evansová

3. kapitola, Výcvik

"Mami, mami, proč se stěhujete až do Anglie?!"rozčilovala jsem se doma do telefonu. "Nicky, konečně jsme se dali s tátou zase dohromady, přej nám to."vysvětlovala mi máma. "A proč se nepřestěhuje on sem?!"zeptala jsem se. "Má tam práci, já tady pracuji jen na půl úvazku."odpověděla klidně. "Takže tě nepřesvědčím??"vzdala jsem to. "Hmm."zamručela souhlasně. Dál už jsem nemluvila a ukončila hovor. "Na na ná na, na na ná na nááá…"zazvonil mi mobil. Co ještě chce? "No?!"řekla jsem. "Přijďte do práce, máme případ."uslyšela jsem Bliksův hlas. "Jasně, už letím."řekla jsem.
"Čauwes, Nicky!"přivítal mě David v kanclu. "Čus."opětovala jsem mu pozdrav. Radka jsem nepozdravila a Kamila tady nebyla. "Nemáš mít dneska volno?"zeptal se David. "Časy se mění, co bylo tenkrát, to už není!"zarecitovala jsem. David se komicky uchechtl. Radek mě probodával nevraživým pohledem. Tak ať si trhne. Já jsem mu nic neudělala. Zachvíli začne chodit nervózně po místnosti a pak vypadne. Tohle dělá už celých deset dní. Hned po té akci v Helsu s tím začal. "Renský, Nicky, porada."křikl na nás Bliks. Na Radka jsem nečekala a šla. "Bicky, pojď a netrhej ten leták, no tak, Bicky."zavolala jsem na ni. Omlouvat se Radkovi, že mu Bicky roztrhala Kaufland, nemíním.


Školní hlášky

13. září 2009 v 16:56 | Rita |  Nudíš se? Dej si Tic-Tac!
Před několika dny začala škola, takže...Mno ale aspoň mám pro vás dobrej článek (teda snad...já newim, tak písněte do komentíků) tak si přečtěte. Zatím Paaaa!

Ze školních lavic


Dívá se na mě skrz pravítko a směje se mi, že jsem zelená.
Tak jo, tohle mám z Kameňáku…

Rozhazuje chleba po jídelně.
Tohle je realita, tuhhle poznámku dostal spolužák

Neustále zvrací židle.
To jsem někde objevila, sama newim kde…

Nutí mě, abych mu dala pohlavek a když mu ho dám, dál vyrušuje.
No comment…

Vyhodil lavici z okna.
To jsem taky někde viděla…

Dovolil si zeptat se mě, jestli mu dovolím spát ve vyučování.
Ani newim odkud to mám…

Vysvětlete prosím svojí dceři, aby v mých hodinách nepoužívala slovo PI*A
Tak toto je taky realita…

Obrázky

13. září 2009 v 16:48 | Rita |  Edwardománie
Ahojky všichni milovníci Twilightu, New Moonu a další...! Mám pro Vás Nějaký obrázky z Twilightu a new Moonu, Tak doufám, že se Vám budou líbiT! (jo, pomalu začínám pracovat na tom petřiným příběhu o pavoukovi, takže se připravte, že během příštího týdne ho tady budete mít!)

1,Edward2,James
3,Jacob
A další...


Co asi nevíš o škole...

5. září 2009 v 19:41 | Rita a někdo neznámí |  Nudíš se? Dej si Tic-Tac!
Ahojky, tako tohle je bezva...zdrojík- http://necyklopedie.wiki.com

Písněte do komentíků

Škola"Vzdělání je to, co zůstává, když zapomenete vše, co jste se naučili ve škole"

Celá článeček dolů...xD Stojí to zato xD

Sama v šatně-část 4...c

5. září 2009 v 19:26 | Rita |  Příběhy from me
Půlnoc. Skočila jsem si do šatny pro minerálku. Vracela jsem se zpátky přes hlavní chodbu. Je vtipné, že zařivka osvětlující chodbu vrhá na protější stěnu stín. V dobré náladě jsem na zeď vytvořila stín zajíčka. Chvilku jsem s ním blbla. Zanedlouho se odnikud objevil vlk. Kousl do zajíčka. A rozhodně jsem ho nevytvořila já!. Otočila jsem se. Nikdo. Nejspíš zase Kachna blbne. Pokračovala jsem v cestě. Na zdi byl můj stín. A necelou sekundu po tomto všimnutí se za mým stínem objevil stín muže s nožem. Vypadalo to, jako by mi nůž bodal do hlavy. Vyděšeně jsem se otočila. Zase nikdo! Zpanikařila jsem a utekla.