Prosinec 2009

Novoroční a Vánoční přání xD

31. prosince 2009 v 11:53 | Rita a někdo neznámí |  Nudíš se? Dej si Tic-Tac!
Hola hej! Čauky kulíci! Už je po Vánocích, ze pár dní bude po novým roku a většině z vás asi přišla spousta Vánočních a Novoročních SMSek. Mě zatím ani jedna, nikdo mě nemá rád nebo to je prostě tím, že mám mobil skoro celoročně vybitej. Každopádně se mi zrovna k tomuto období hodí jeden článeček, tedy Vánoční a Novoroční SMS. Jsou z různých internetových stránek, takže to není moje práce, zdrojíky najdete pod článkem.

Pod stromeckem darku dosti, kapra co ma malo kosti, na silvestra flasku stocku a hodne stesti v Novem roku preje ...Jezisek je supr borec, prinesl nam darku kopec. Letos se fakt vytahl, co nam vsechno pritahl. Tatka dostal podprsenku, mamka panskou penezenku. Segra sadu po holeni a ja lahev na kojeni. Vesele vanoce a stastny Novy rok preje...
Otevreme i nas dum, zase ceskym vanocum. Santovi tu neveri, ani klika od dveri! Ladu, Rybu, pohadky, nekupujem na splatky. A tak prejem v roce pristim, hodne lasky vsem svym blizkym.
Vzhledem k svetove financni krizi . . . darky z pod stromecku mizi a proto bohuzel i vam, nedam zadny dar. V penezence uz nic neni, preji aspon poteseni. Vesele Vanoce a stastny Novy rok preje ......Kapr uz smazeny, jeste sebou mrska. Prskavka Vietnamska nejak divne prska. Divam se na stromek - k zemi se klati, uz na dvere hasici zoufale mlati. Tak to mame po roce, zase pekny VanoceKrasne Vanoce, hodne klidu a pohody, kapra pust zpatky do vody. Na Silvestra hodne slavy, druhy den malou bolest hlavyJe mi lito moji drazi, Santa dneska nedorazi, u nas jako prvni byl, ozral se a pak se zblil. I kdyz chapu, ze jste v soku, hodne stesti v novem roku.http://www.komik.cz/sms/vanocni-novorocni/ :ZDROJIK

Rozhovor s Lordem Voldemortem

28. prosince 2009 v 16:15 | Rita |  Já a zase Já Rita Holoubková
Nazdárek bobani x)

Dneska jsem pro Vás připravila vskutku roztomilý rozhovor o někdejšímu Pánu Zla, Lordu Voldemortu. Ti z Vás, kterří již znají mé způsoby psaní rozhovorů jistě tuší, že po přečtení tohoto článku mě Lordík Voldík nebude mít zrovna rád, ale doufám, že alespoň trochu poznáte 'Pravou duši' Toma Raddla alias už zmíněného Voldiho.
Celý šlánek ???Dolůůů

Hey, Hey

19. prosince 2009 v 13:29 | Rita |  Básničky
Objevila jsem věci co jsem psala letos v rozmezí 1. -20. září ve škole. Nápady většinou pocházeli z toho, jak působilo okolí i já na jiný a ty pocity jsou smíchaný s různýma písničkama...urča si někdo všimne třeba i tady jistýho nápadu z písničky.

Takže, název Hey, Hey a je věnovaná (no sice nevim proč to píšu, když to ten dotyčnej číst stejně nbude) jednomu klukovi, kterýmu je nebo teď někdy bude patnáct a jeho jméno začíná na V.

Hey, Hey

Hey, ty už dlouho víš,
hey, proč mi nepovíš,
hey, hey, ty snad spíš,
hey, hey, nic mi nepovíš.

Hey, chceme spolu být,
hey, teď musíme víno pít,
hey, hey, přestaň snít,
hey, hey, chceš se mnou být?

Hey, tak dlouho už to víš,
hey, kdy už mi to povíš,
hey, hey už nespíš?
hey, hey, kdy se probudíš?

Láska a Spása

16. prosince 2009 v 12:54 | Rita |  V Říši Kouzel
Tak tuhle básničku jsem právě složila :D A dám jí název...

Láska a spása


Jen spát a snít
a snít a spát.
A hledat a jít,
a jít a hledat.

Bloudit a nalézat,
nalézat a bloudit.
A zářit a zhasínat
a zhasínat a zářit.

Pak vyjít a usmívat se
a těšit se a zpívat.
A nebát se, a určit,
kdo koho ude líbat

Přísloví xD skoro...

15. prosince 2009 v 9:11 | Rita+Peťa |  Nudíš se? Dej si Tic-Tac!
jaj...opět (no ale tentokrát po dlouhé době!!) mi hráblo....
Takže český přísloví trochu jinak :D

20 českých přísloví tak trochu jinak xD


1, Kdo jinému jámu kopá, směje se tomu, kdo tam zahučí.
2, Kdo chce psa být, přizabije se o klacek.
3, Dvakrát měř, ale bacha ať se pak neřízneš do prstu.

Celý článek...dolůůůů....Stojí to za to...!!!!!

Malování-Divokej Bill

5. prosince 2009 v 14:17 | Rita+Petík |  Ro(c)k + 1
Ahojky x)
takže jsem zase jednou našla písničku )už sice starou ale mě se fakticky líbí) takže bych vám ji sem chtěla dát.

!!!!!!!Click!!!!!!!

Najdete tam text i video, chtěla jsem to dát na blog, ale ti neschopní to neumí

Česko tak trochu jinak xD

4. prosince 2009 v 10:14 | Rita+Peťa |  Nudíš se? Dej si Tic-Tac!
Hoja x)
Tak zase nevím co psát a obracím se na přítele necyklopadie...CLICK!!!! která to udělala za mě. Tak jestli se vám to bude líbit tak se mrkněte....Mno každopádně...Ti z vás, co toho trochu ví o naší zemi budou malinko překvapeni možná tedaxD Každopádně čekám na komenty!!!! x)
Česko je vnitrozemský stát ležící ve střední Asii. Sousedí na západě s Německem, na východě není daleko do Ruska. Na mapách nenaleznete žádné moře, jen krev a mléko, uran, strdí a údajně i med. V 90. letech minulého století začaly plány na zatopení části Moravy tak, aby se sousední Slovensko stalo českou zámořskou kolonií. Kvůli Greenpeace k tomu však nedošlo (Moravistánští katolíci to přisuzují vlivu sv. Cyrila a Metoděje, jistá část populace zase Klementa Gottwalda).
Celý článek DOlůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů

Bláznivá Redaktorka

3. prosince 2009 v 17:39 | Rita |  Já a zase Já Rita Holoubková
Chojik bobani!
Takže Představuji Vám novou rubriku o mě a zase jenom mě.

A dost povídání, mnozí v Vás mě určitě znají jako Redaktorku Deního Věštce používající svůj bleskobrk téměř vždy a na všechno. Jistě, spalsklo pod ním už dost náfuků (Třeba Albuss Brumbál, Harry Potter, Kornelius Popletal...) Jenže teď, když jsem opustila čáry a kouzla v Anglii, hledám nové oběti mezi vámi. A jednou z nich se stala zrovna Petra Valentová, o které jsme Vás informovali již na konci léta.
Náš rozhovor se 'starou' mladou Petrou Valentovou začal v celku nevinně u ní na zahradě. Houpali jsme se na houpačce a pili limonádu. Moje první otázka byla, "Co Vás přimělo být reaktorkou blogu?" Porýpala se v nose a po dlohém přemýšlení odpověděla, "No asi nuda atd.,..." "A jaké články na blog budete dávat?" Promazala si brýle a řekla, "No hlavně teda obrázky....Jo a možná nějaké příběhy....." Její odpověď doposud byla v celku logická, ovšem dodatek, "no já hlavně teda nemám ráda zamilovaný příběhy." ještě teď nechápu. Začala se mě ptát, "Co? Co?" Nekomentovala jsem její projevy a chvíli mlčela. Čekala jsem, co z ní vypadne....Pozorovala naštvaným pohledem své boty na mých nohách. "Co?"padlo zase. No, raději jsem položila další otázku, "A jak se budete na blogu představovat?" Zamyšleně zírala na svého psa. A mlčela. Zopakovala jsem jí otázku. "Jo, aha! Petik nebo Petra, já nevím." Přestala se houpat a šla si utrhnout okurek. Jedla okurek. Omyl, její pes jedl ten okurek. "On ho nejí!"bránila se. Ehm, ehm, přece vím, co vidím. "Cože?"padlo už po několikáté. Došla jsem k závěru, ýe se k další otázce nedostanu. Utrhla si další okurek. Omyl, její pes utrhl okurek.A potom ho začal žižlat...Asi po deseti minutách pozorování té komedie jsem se rozhodla přece jenom ještě pár otázek položit, "Ten váš pes, Max, řekněte mi něco o něm." Na tohle téma se docela chytila, "Tak chodím s ním na procházky, třeba do lesa, na louku.." Přerušila jsem ji otázkou, "Co tam s tím psem děláte?" "No obvykle ho honím a on utíká...Cože?" Tahle odpověď ve mě vzbudila zájem, "Jaké to je, být čoklofilem?" "Co?" A začala se divně hihňat. Po půl hodině jsem usoudila definitvně, že to je vážně konec a rozloučila jsem se s ní.
A to je asi tak všechno o redaktorce blogu, Petře!P. S. Kdyby zmíněná osoba chtěla podat protest, může. Ovšem Heslo pro dnešní (a každý jiný den) zní: Ber Život s Nadhledem. Sranda Musí Bejt, ne? Pžece jenom, pokud bude zmíněná redaktorka protestovat, článek odstraním.

Rita Holoubková

U stromu osudu

1. prosince 2009 v 14:30 | Rita |  V Říši Kouzel
Hola hej! Pojďte ke stromu Osudu!

Jo, to je název pro další básničku z této rubriky(Říše Kouzel), tak doufám že sa vám bude páčit! xD :) x)

U stromu Osudu


Malá, uplakaná,
sedí u stromu osudu.
Snad bloudí, snad hledá,
chvíli tu s ní pobudu.

Vypráví mi příběh,
nepovím vám jaký.
Brečí, skuhrá,
chvíli neotvírá oči.

Osud jí ukázal,
budoucnost neveselou,
a dívka, teď křehká, nešťasntá,
spěchá za svou dcerou.

Je Konec, baby xD

1. prosince 2009 v 10:06 | Rita |  Nudíš se? Dej si Tic-Tac!
Chojky x),
opět ve škole na kompech, tak zase přidám nějakej článek.
je to totiš kravina, ale jako! x)

Je Konec Baby


Proč? Protože jsi se mnou jenom spal,
Protože jsi mě nelíbal,
Protože jsi mi neřekl "Miluji Tě"
a ani obyčejné "lásko Chci Tě"
Protože pořád jenom spíš,
Protože jiným modrým očím líbím se víc,
Protože chrápeš i s mu sestrou,
Protože jsi mě neudělal nevěstou.
Protože nejsi nejlepší,
to neznamená že ne nejhezčí,
Protože prostě 8krát Proto!
Je konec, baby
Pro:.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
plyšového medvěda