Bláznivá Redaktorka

3. prosince 2009 v 17:39 | Rita |  Já a zase Já Rita Holoubková
Chojik bobani!
Takže Představuji Vám novou rubriku o mě a zase jenom mě.

A dost povídání, mnozí v Vás mě určitě znají jako Redaktorku Deního Věštce používající svůj bleskobrk téměř vždy a na všechno. Jistě, spalsklo pod ním už dost náfuků (Třeba Albuss Brumbál, Harry Potter, Kornelius Popletal...) Jenže teď, když jsem opustila čáry a kouzla v Anglii, hledám nové oběti mezi vámi. A jednou z nich se stala zrovna Petra Valentová, o které jsme Vás informovali již na konci léta.
Náš rozhovor se 'starou' mladou Petrou Valentovou začal v celku nevinně u ní na zahradě. Houpali jsme se na houpačce a pili limonádu. Moje první otázka byla, "Co Vás přimělo být reaktorkou blogu?" Porýpala se v nose a po dlohém přemýšlení odpověděla, "No asi nuda atd.,..." "A jaké články na blog budete dávat?" Promazala si brýle a řekla, "No hlavně teda obrázky....Jo a možná nějaké příběhy....." Její odpověď doposud byla v celku logická, ovšem dodatek, "no já hlavně teda nemám ráda zamilovaný příběhy." ještě teď nechápu. Začala se mě ptát, "Co? Co?" Nekomentovala jsem její projevy a chvíli mlčela. Čekala jsem, co z ní vypadne....Pozorovala naštvaným pohledem své boty na mých nohách. "Co?"padlo zase. No, raději jsem položila další otázku, "A jak se budete na blogu představovat?" Zamyšleně zírala na svého psa. A mlčela. Zopakovala jsem jí otázku. "Jo, aha! Petik nebo Petra, já nevím." Přestala se houpat a šla si utrhnout okurek. Jedla okurek. Omyl, její pes jedl ten okurek. "On ho nejí!"bránila se. Ehm, ehm, přece vím, co vidím. "Cože?"padlo už po několikáté. Došla jsem k závěru, ýe se k další otázce nedostanu. Utrhla si další okurek. Omyl, její pes utrhl okurek.A potom ho začal žižlat...Asi po deseti minutách pozorování té komedie jsem se rozhodla přece jenom ještě pár otázek položit, "Ten váš pes, Max, řekněte mi něco o něm." Na tohle téma se docela chytila, "Tak chodím s ním na procházky, třeba do lesa, na louku.." Přerušila jsem ji otázkou, "Co tam s tím psem děláte?" "No obvykle ho honím a on utíká...Cože?" Tahle odpověď ve mě vzbudila zájem, "Jaké to je, být čoklofilem?" "Co?" A začala se divně hihňat. Po půl hodině jsem usoudila definitvně, že to je vážně konec a rozloučila jsem se s ní.
A to je asi tak všechno o redaktorce blogu, Petře!P. S. Kdyby zmíněná osoba chtěla podat protest, může. Ovšem Heslo pro dnešní (a každý jiný den) zní: Ber Život s Nadhledem. Sranda Musí Bejt, ne? Pžece jenom, pokud bude zmíněná redaktorka protestovat, článek odstraním.

Rita Holoubková
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KisS.SuSi* KisS.SuSi* | Web | 3. prosince 2009 v 17:43 | Reagovat

3.Dárek z Adventného kalednára u mňa na blogu :-D

2 ♥♥♥emo girl♥♥♥ ♥♥♥emo girl♥♥♥ | Web | 3. prosince 2009 v 17:46 | Reagovat

AHOJ NECHCEŠ SPŘÁTELIT?DĚKUJU

PS:MÁŠ KRÁSNÝ BLOGÍSEK.

3 Angie - P- Milky Valentová Angie - P- Milky Valentová | 23. ledna 2010 v 9:05 | Reagovat

Vážně Praštěný , ten rozhovor byl vážně něco ! Hlavně jsem se u toho rozhovoru děsně křenila a smála ! výsledek - KATASTROFA !!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama